Daugiafunkcė dviejų zonų kepimo sistema

Daugiafunkcės dviejų zonų kepimo sistemos deka galėsite vienu metu gaminti skirtingame aukštyje bei skirtingose temperatūrose. Jūsų pamėgtus patiekalus kepkite ant tiesioginės ir netiesioginės kaitros.

PIRKTI

Nerūdijančiojo plieno viršutinės grotelės

Taupykite laiką ir kepkite daugiau mėgstamų patiekalų vienu metu. Su nerūdijančio plieno viršutinėmis grotelėmis padidinkite kepsninės kepimo paviršiaus plotą. 

PIRKTI

Plokščias kepimo akmuo

Kepkite picas, blynus ar kitus Jūsų pamėgtus miltinius gaminius ant keramikinio plokščio kepimui skirto akmens. Nuo šiol kepti bus paprasta bet kurį patiekalą!

PIRKTI

Keraminis karščio deflektorius

Pagrindinis keraminio karščio deflektoriaus tikslas - apsaugoti patiekalus nuo tiesioginės kaitros. Skirtas naudoti ilgam ar orkaitės principo kepimui bei rūkymui žemoje temperatūroje.

PIRKTI

Nerūdijančiojo plieno žnyplės grotelėms

Pamirškite nepatogų grotelių kilnojimą rankomis. Nerūdyjančio plieno žnyplės grotelėms, kurios skirtos uždėti ar nuimti kepimo groteles.

PIRKTI

Daugiafunkcės dviejų zonų sistemos ketaus paviršius

Siekiant išskirtinio skonio reikia išskirtinų priemonių. Storo metalo dėka plokštuma išliks karšta ilgiau. Ant lygios plokštumos galėsite kepti ką tik panorėsite - nuo daržovių iki kiaušinienes, o ant rafinuotos plokštumos galėsite kepti mėsą.

PIRKTI

Apsauginis kepsninės uždengimas

Apsaugokite savo kepsninę nuo išorinio aplinkos poveikio.

PIRKTI

Elektrinis iešmas su varikliu

Šis KAMADO iešmas su varikliu yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ir suteiks nepakartojamą griliaus skonį Jūsų mėgiamam maistui! Automatiškai besisukantis iešmas užtikrina tolygų temperatūros pasiskirstymą, todėl kepama mėsa ir daržovės tampa gražiai apskrudę ir ypatingo skonio!

PIRKTI

Termometras

KAMADO termometras yra patogus ilgiems kepimo ciklams, kai reikia sekti vidinę gaminio temperatūrą, neatidarinėjant kepsninės dangčio.

PIRKTI

Šonkauliukų laikiklis

Nerūdijančio plieno šonkauliukų laikiklis padės sutalpintį daugiau šonkaulių į kepsninę ir jie iškeps tobulai!

PIRKTI

Pusinės ketaus grotelės

Ketaus pusinės grotelės, kurios Jūsų norimam maistui suteiks ypatingą skonį! Kadangi grotelės yra storo metalo, jos išlieka karštos net ir uždėjus maistą ant jų. Dėl to maistas gaunamas su gražiais raštais, maistais iškepa greičiau ir ypatingo skonio!

PIRKTI

Pelenų valymo įrankis

Pagamintas iš pleino ir skirtas išvalyti pelenus iš kepsninės. Norint, kad kepsninė veiktų kokybiškai, privaloma pelenus reguliariai valyti.

PIRKTI

Anglių uždegėjas AU-CST

Su šiuo anglių uždegėju, vos per kelias akimirkas uždegsite grilių, židinį ar laužavietę, ir tam nereikės jokių degiųjų skysčių!

PIRKTI

Anglių uždegėjas AU-ECS

Su šiuo elektriniu anglių uždegėju, vos per kelias akimirkas uždegsite grilių, židinį ar laužavietę, ir tam nereikės jokių degiųjų skysčių!

PIRKTI